آگهی اینترنتی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

در این بخش در رابطه با آگهی اینترنتی و چگونگی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل توضیحاتی ارائه می گردد. برای اینکه در زمینه کاری خودتان بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید در این بخش روشی توضیح خواهیم داد که می تواند برای شما مفید و موثر باشد.

قبل از اینکه روش مد نظرمان را توضیح بدهیم لازم است که توضیحات مقدماتی ای ارائه گردد. همانطور که می دانید در هر زمینه کاری ای ممکن است در حال حاضر شرکت های قوی ای در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند و رقابت با آنها بسیار سخت باشد. یکی از فاکتورهای خود گوگل برای اینکه سایتی را در صفحه اول نشان دهد قدیمی بودن آن سایت است. شما ممکن است در حال حاضر بخواهید برای عبارت کلیدی ای که مرتبط با محصولات یا خدماتتان است در صفحه اول گوگل قرار بگیرید در حالیکه ممکن است شرکت هایی وجود داشته باشند که 10 یا 15 سال است در این زمینه فعالیت دارند و سایت آنها در صفحه اول باشد. در چنین حالتی رقابت کردن کمی سخت خواهد شد و باید راهکار متفاوتی را در نظر بگرید. مثلا اگر در زمینه خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور فعالیت دارید برای عبارت کلیدی “دیزل ژنراتور” ممکن است همین الان شرکت های بسیار قوی ای در صفحه اول گوگل قرار داشته باشند که رقابت کردن با آنها راحت نیست و هزینه بسیار بالایی را می طلبد. اما راهکار چیست؟ بهتر است روی عبارت های طولانی تر حساب باز کنید. اجازه بدهید دوباره به همان مثال دیزل ژنراتور برگردیم.

در مثال “دیزل ژنراتور” وقتی در گوگل عبارت دیزل ژنراتور را وارد می کنیم و قبل از اینکه دکمه جستجو را بزنیم. در پایین صفحه پیشنهادهای خود گوگل مانند این موارد نمایش داده میشود:

دیزل ژنراتور چیست – دیزل ژنراتور ایرانی – دیزل ژنراتور دست دوم – اجزای دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور پرکینز – نحوه محاسبه ظرفیت دیزل ژنراتور – اجاره دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور ولوو – ….

این موارد توسط کاربران بیشتر جستجو شده اند به همین دلیل گوگل آنها را پیشنهاد می دهد. حال دوباره یکی از همین موارد پرسرچ را انتخاب می کنیم و در بخش جستجوی گوگل وارد می نمائیم تا ببینیم چه پیشنهادهای دیگری می دهد. به عنوان مثال، از بین موارد بالا عبارت “دیزل ژنراتور دست دوم” را انتخاب می کنیم و در خود گوگل آن را وارد کرده و جستجو را می زنیم. در پایین صفحه اول نتایج جستجوی گوگل پیشنهادهای زیر قابل مشاهده خواهد بود.

دیزل ژنراتور دست دوم اصفهان – دیزل ژنراتور دست دوم تبریز – موتور برق گازوئیلی دست دوم – قیمت دیزل ژنراتور پرکینز – موتور برق دست دوم دیوار – خرید و فروش دیزل ژنراتور – فروش موتور دیزل دست دوم – ژنراتور گازسوز دست دوم – ….

اگر شما در زمینه خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور دست دوم فعالیت دارید عبارت های بالا می تواند بهترین گزینه های ممکن برای عنوان تبلیغ شما در همین سایت آگهی98، سایت های تبلیغاتی دیگر و یا سایت و وبلاگ خودتان باشد. عبارت های ذکر شده در بالا پر جستجوترین عبارت ها در گوگل است و اگر شما برای هر کدام یک مقاله یا آگهی خوب بنویسید به احتمال زیاد تماس های زیادی برای شما گرفته خواهد شد. به عنوان مثال عبارت” موتور برق گازوئیلی دست دوم” را برای عنوان آگهی خودتان انتخاب کنید و یک آگهی 600 یا 700 کلمه ای برای آن بنویسید (تعداد کلمات آگهی هر چه بیشتر باشد بهتر است) و از عنوان آگهی هم به صورت طبیعی و نه تابلوبازی در متن تبلیغ استفاده نمائید. بنابراین استفاده از عبارت های پر جستجو که توسط خود گوگل در زمینه کاری خودتان پیشنهاد داده می شود را در نظر داشته باشید و آگهی های خودتان را بر مبنای آنها بنویسید. این عبارت ها هم پرجستجو هستند و هم طولانی می باشند و می توانید امیدوار باشید برای آنها در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. اگر در شهری غیر از تهران ساکن هستید و خدمات یا محصولات ارائه می کنید، اسم شهر خودتان را هم در عنوان تبلیغ ذکر نمائید.

برای درج تبلیغ در همین سایت آگهی98 در بالای همین صفحه بر روی “ارسال رایگان آگهی” کلیک نمائید.

درباره نویسنده

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *